top of page

???

Co se stane, když se ve psaní příběhu spojí mírně temperamentní Ostravačka a vyklidněný Podlužák? Sledujte náš spisovatelský battle!

 

Na obou webových stránkách Svět podle Kocmi a Za městem je les máte možnost sledovat odpočtové hodiny. Co se stane až se dostanou na nulu? Dostanete novou část příběhu "???", který budou tihle dva na střídačku tvořit a překvapovat se. Podobně jako v šachové partii musí provádět spisovatelské "tahy" - a ani jeden nebude vědět, co si protihráč připravil, dokud nebude pokračování publikováno.

 

POSTUP:

  • Po uveřejnění nové části příběhu budou odpočtové hodiny vždy nastaveny na 11 dnů - 11 hodin - 11 minut - 11 sekund, což je čas pro jednu či druhou stranu, pro napsání pokračování.

  • Nová část bude vždy k přečtení na jednom nebo druhém blogu ve formě článku. Jednoduše - kdo je na tahu, ten publikuje na svém blogu na stránce "???". Starší části pak najdete jako soubory "k rozkliku" - však sami uvidíte

Battůe.png
Na tahu je...Kocmi
  • Co když to jeden nebo druhý nestihne? Přichází váš čas milí čtenáři - spisovatelskému hříšníkovi můžete vymyslet trest, který  musí splnit a jako důkaz publikovat foto / video záznam. Pokud se návrhů na postih sejde více - budeme losovat a zbytek se nechá do zásoby ;-) 

  • Proč se to vlastně jmenuje "???" Tento příběh samozřejmě ještě nemá název - dát mu ho můžete vy. Po celou dobu psaní, tedy do 15. 5. 2020, nám posílejte na blogové emaily svetpodlekocmi@gmail.com anebo zamestemjeles@gmail.com své tipy a vybrán bude ten nejlepší!Samozřejmě budeme moc rádi i za vaši zpětnou vazbu a komenty, které můžete psát přímo sem.

 

VI. část (13. 7. 2019)

Šestou část Spisovatelského battelu najdete na webu Za městem je les. Jděte, čtěte, kometujte!

bottom of page